Субота, 21.10.2017, 05:46
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Наше опитування
Які матеріали Ви хотіли б бачити на нашому сайті?
Всього відповідей: 41
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Календар
«  Грудень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Головна » 2013 » Грудень » 5 » Районні олімпіади з iнформатики та інформаційних технологій
11:20
Районні олімпіади з iнформатики та інформаційних технологій

     30 листопада 2013 року на базі гімназії відбулися  районні олімпіади з iнформатики та інформаційних технологій. При проведенні олімпіад були присутні завідувач лабораторією інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій Кривокульський Л.Є., викладач, доцент кафедри інформатики та методики її викладання ТНПУ ім.Гнатюка Грод І.М.

     Учасники олімпіад до початку змагань були ознайомлені з порядком і правилами (умовами) проведення олімпіад, отримали методичні рекомендації.

     В олімпіаді з інформатики  взяли участь 13 учнів із 5 шкіл (Кобиловолоцька, Теребовлянська №1, Теребовлянська СШ І-ІІІ ст. № 3, гімназія, Вербовецька ЗОШ І-ІІ ст.), з інформаційних технологій – 54 учні із 22 шкіл Теребовлянського району.


Переможцями олімпіад стали 26 учнів







Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики:


9 клас

Підборочинська Надія, учениця Кобиловолоцької ЗОШ І-ІІІ ст.

– І місце

Товтин Микола, учень гімназії – ІІ місце

10 клас

Голембйовський Михайло, учень Кобиловолоцької ЗОШ І-ІІІ ст.

– І місце

Тригук Ігор, учень Кобиловолоцької ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІ місце

Янков Ілля, учень гімназії – ІІ місце

11 клас

Поперечна Дарія, учениця Кобиловолоцької ЗОШ І-ІІІ ст.

– І місце

Кушка Дмитро, учень гімназії – ІІ місце

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій:

8 клас

Бик Яна,  учениця Теребовляннська СШ №3 - І місце

9 клас

Маційовський Андрій, учень Ілавченської ЗОШ І-ІІІ ст. - І місце

Костирська Ірина, учениця Мшанецькаої ЗОШ І-ІІ ст. - ІІ місце

Олійник Тетяна, учениця Струсівської ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІ місце

Бодак Марія, учениця  гімназії - ІІ місце

Ваньо Зоряна, учениця Дружбівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІІ місце

Гривняк Тарас, учень Теребовлянської СШ №3 - ІІІ місце

10 клас

Краснов Володимир, учень гімназії – І місце;

Ліщинський Анатолій, учень Теребовлянської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 - ІІ місце

Голембйовський Михайло, учень Кобиловолоцької ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІ місце

Ногачівський Назар, учень Струсівська ЗОШ І-ІІІ ст.ім. С. Будного – ІІІ місце

Тригук Ігор, учень Кобиловолоцької ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІІ місце

11 клас

Дудко Олександр,  учень гімназії – І місце

Мацьопа Оксана,  Дружбівської  ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІ місце

Магдій Богдан, учень Острівецької ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІ місце

Побережний Олег, учень Острівецької ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІІ місце

Хабурський Назар, учень Теребовлянської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 - ІІІ місце

Лукава Ірина, учениця Кобиловолоцької ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІІ місце

Куриляк Андрій , учень Микулинецької ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІІ місце

 

Переглядів: 411 | Додав: ADMINISTRATOR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]