Понеділок, 11.12.2017, 08:43
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Наше опитування
Які матеріали Ви хотіли б бачити на нашому сайті?
Всього відповідей: 43
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Календар
«  Січень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Головна » 2015 » Січень » 26 » Вітаємо переможців обласних олімпіад у січні 2015 року
11:07
Вітаємо переможців обласних олімпіад у січні 2015 року

Вітаємо переможців обласних олімпіад у січні  2015 року:

1

Панила

Олена

9 кл.

Теребовлянський

НВК

німецька

мова

ІІІ

Вівчарик

М.П.

2

Бойко

Діана

11кл.

Теребовлянський

НВК

німецька

мова

ІІІ

Сидор

М.І.

3

Кричун

Юлія  

8 кл.

Теребовлянський

НВК

хімія

ІІ

Табас

Л.С.

4

Волошин

Анастасія

9 кл.

Теребовлянська

№3

англійська

мова

ІІІ

Подедворна

М.М.

5

Бродяк

Анастасія

11 кл.

Теребовлянська

№1

англійська

мова

І

Коцур

С.Т.

6

Кірдей

Христина

9 кл.

Теребовлянська

№1

хімія

ІІ

Смолінська

Л.Є.

7

Новицька

Юлія

11 кл.

Теребовлянська

№1

хімія

ІІ

Смолінська

Л.Є.

8

Новицька

Юлія

11 кл.

Теребовлянська

№1

математика

ІІІ

Луцків

Р.П.

9

Дячишин

Наталія

10 кл.

Ласковецька

ЗОШ І-ІІІ ст.

французька

мова

ІІІ

Зарівна

М.Й.

10

Понятишин

Аліна

10 кл.

Теребовлянська

№2

географія

ІІ

Кривокульська М.В.

11

Вербовецький Андрій

11 кл.

Теребовлянська

№2

географія

ІІІ

Кривокульська М.В.

12

Новицька

Юлія 

11 кл.

Теребовлянська

№1

екологія

ІІІ

Кірдей

Ю. Я.

13

Ільницька

Марія-Вікторія 

8 кл. 

Лошнівської

ЗОШ І-ІІІ ст.

українська мова

та література

ІІІ

Гринівський

С. В.

14

Яворська

Ілона 

11 кл.

Теребовлянський

НВК

українська мова

та література

ІІІ

Мартинчук

Н.Б.

15

Бродяк

Анастасія 

11 кл.

Теребовлянська

№1

історія

ІІІ

Думський

В.А.

16

Яворська

Марія

8 кл.

Теребовлянський

НВК

біологія

ІІ

Гуцкалюк

Л.І.

17

Кірдей

Христина

9 кл.

Теребовлянська

№1

біологія

І

Кірдей

Ю.Я.

18

Новицька

Юлія 

11 кл.

Теребовлянська

№1

біологія

ІІ

Кірдей

Ю.Я.

19

Яворська

Ілона 

11 кл.

Теребовлянський

НВК

біологія

ІІІ

Гуцкалюк

Л. І.

20

Голембйовський

Михайло

11 кл.

Кобиловолоцька

ЗОШ І-ІІІ ст.

інформатика

ІІІ

Голембйовський

П.М.

21

Яворська

Марія

8 кл.

Теребовлянський НВК

фізика

ІІІ

Семків

Ю. І.

22

Чемеринська

Ірина

9 кл.

Теребовлянська №2

фізика

ІІ

Климчук

А. Ю.

23

Дичко

Софія

10 кл.

Микулинецька

ЗОШ І-ІІІ ст.

фізика

ІІІ

Горячова

Г. Д.

24

Янковий

Ілля

11 кл.

Теребовлянський НВК

фізика

ІІІ

Семків

Ю. І.

Переглядів: 280 | Додав: ADMINISTRATOR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]