Четвер, 25.02.2021, 22:25
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Наше опитування
Які матеріали Ви хотіли б бачити на нашому сайті?
Всього відповідей: 52
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Календар
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Особливості ЗНО-2016

Реєстрація для участі в ЗНО-2016 триватиме з 01 лютого до 04 березня.

У 2016 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2016 року.

Кожен учасник ЗНО  має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів з переліку:

 • Українська мова і література
 • Історія України
 • Математика
 • Біологія
 • Географія
 • Фізика
 • Хімія
 • Англійська мова
 • Іспанська мова
 • Німецька мова
 • Російська мова
 • Французька мова

Програми зовнішнього незалежного оцінювання із усіх предметів розміщені на сайті українського центру оцінювання якості освіти в розділі «Підготовка до ЗНО».
 

Переклад завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії буде здійснено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами. 

 

Державна підсумкова атестація з української мови, історії України та математики

Для усіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію, що визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови. Як оцінки за державну підсумкову атестацію зараховуватимуться й результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття).

 

Встановлення «порогового бала»

Для визначення результатів ЗНО-2016 з кожного предмета буде встановлено «пороговий бал»,тобто та кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат ЗНО з цього предмета для вступу до ВНЗ. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів та матимуть право брати участь в конкурсному відборі при вступі на навчання.

Детальніша інформація про метод визначення експертами «порогового бала» подана в статті Валерія Бойка «Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання: старі проблеми та нові перспективи».

 

Графік проведення ЗНО-2016

 

 Основна сесія

5 травня

українська мова 
і література

11 травня

математика

13 травня

історія України

3 червня

російська мова

6 червня

іспанська мова

7 червня

англійська мова

8 червня

німецька мова

9 червня

французька мова

10 червня

біологія

13 червня

фізика

15 червня

географія

17 червня

хімія

 

  Додаткова сесія

14 червня

українська мова 
і література

16 червня

математика

21 червня

історія України

22 червня

російська мова

23 червня

англійська мова

23 червня

іспанська мова

24 червня

німецька мова

24 червня

французька мова

29 червня

біологія

30 червня

фізика

1 липня

географія

4 липня

хімія

Пробне ЗНО-2016

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – це добровільне тестування осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів, що дає їм можливість ознайомитись із процедурою проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні в 2016 році триватиме з 5 до 30 січня 2016 року.

 

Графік проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання

2 квітня – з української мови і літератури;

9 квітня – з  англійської, німецької, іспанської, французької, російської мов, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії.

Детальну інформацію щодо проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання розміщено на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

 

До уваги випускників! 

На сайті УЦОЯО в розділі Підготовка до ЗНО (testportal.gov.ua/prepare/) розміщено матеріали, які допоможуть Вам підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання:
- характеристика сертифікаційної роботи з навчального предмета;
- програма зовнішнього незалежного оцінювання з навчального предмета.
Особливу увагу звернути на завдання із зірочкою з української мови, математики, історії України, результати яких будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація.

 

До уваги учасників зовнішнього незалежного оцінювання! 

На Ваших інформаційних сторінках розміщені запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Звертаємо увагу, що в 2015 році вони не надсилатимуться поштою. Запрошення-перепустку слід самостійно роздрукувати зі своєї інформаційної сторінки, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому.

 


Лист Міністерства № 1/9-21 від 20.01.2015 «Про деякі питання проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання у 2014/2015 навчальному році»

Завантажити


Графік проведення ЗНО-2015

24 квітня – українська мова і література

3 червня – французька мова

5 червня – німецька мова

8 червня – іспанська мова

10 червня – англійська мова

12 червня – математика

15 червня  – російська мова

17 червня – біологія

19 червня – історія України

22 червня – фізика

24 червня – географія

26 червня – хімія


Про проведення реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2015 року

Наказ Українського центру оцінювання якості освіти від 09 грудня 2014 року № 127 «Про проведення реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2015 року»

Завантажити

Інформаційна листівка “ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ 2015 РОКУ”

З текстом листівки можна ознайомитися тут.


 

Про особливості ЗНО у 2015 році!
 

До уваги абітурієнтів!

З метою ознайомлення осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2015 році, із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання та змістом тестового зошита, бланків відповідей, в березні 2015 року проводитиметься пробне тестування.

21 березня 2015 року проводиться тестування з української мови і літератури,

28 березня 2015 року – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, російської мови, іноземної мови (англійська, іспанська, німецька, французька).

Реєстрація на пробне ЗНО здійснюється з 01 листопада до 15 грудня 2014 року за кошти фізичних та юридичних осіб.

Кожному зареєстрованому учаснику пробного ЗНО буде надана можливість виконувати завдання з української мови і літератури та математики двох рівнів складності: базового та поглибленого.

Детальна інформація про умови проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде розташована на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти та регіональних центрів.

 

Розпочато підготовку до ЗНО-2015

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 01.10.2014 №1120 «Про деякі питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2015 році» затверджено перелік навчальних предметів, з яких проводитимуться тестування.

Детальніше...
 
Лист для директорів від Українського центру оцінювання якості освіти від 27 жовтня 2014 року

 

 

 


Наказ про апробацію 2014.doc

Наказ про ЗНО від 31.01.2014р.doc
 

До уваги всіх бажаючих вступати до ВНЗ України у 2014 році!

         Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 03.09.2013 № 1258 «Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році» абітурієнти 2014 року мають можливість:

а) пройти тестування з предметів: українська мова і література, історія України, всесвітня історія, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, світова література, однієї з іноземних мов (за вибором): англійська, німецька, французька, іспанська;

б) скласти тести не більше як із чотирьох предметів;

в) до 5 березня 2014 року зареєструватися для проходження ЗНО – 2014.

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ ОСІБ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ЗОВНІШНЬОГО ОЦІНЮВАННЯ

1. Ознайомтесь із Правилами прийому до вищого навчального закладу, розміщеними на сайті обраного ВНЗ,  де вказано перелік конкурсних предметів, результати тестування  з яких мають бути зазначені у вашому  СЕРТИФІКАТІ  зовнішнього незалежного оцінювання .

2. Здійсніть вибір предметів, із яких Ви бажаєте скласти тести.

3. Підготуйте необхідні для реєстрації документи та матеріали:

 • заяву-реєстраційну картку;
 • копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям, по батькові та датою народження) або свідоцтва про народження (для осіб, яким станом на 1 вересня 2013 року не виповнилося шістнадцять років і які не отримали паспорт);
 • копію документа про повну загальну середню освіту. Якщо Ви такого документа ще не маєте, але є учнем (студентом) випускного класу (курсу) поточного навчального року, то підготуйте довідку з навчального закладу за формою, розробленою Українським центром оцінювання якості освіти
 • дві ідентичні фотокартки для документів розміром 3 х 4 см;

В ОКРЕМИХ ВИПАДКАХ:

 • висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов для проходження ЗНО (у разі потреби);
 • копію документа про зміну прізвища, ім’я, по батькові (надається особами, у документах яких є розбіжності в персональних даних);
 • переклади документів державною мовою, завірені нотаріально (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);

копію документа, що підтверджує законність перебування на території України (надають іноземці, особи без громадянства, біженці, особи, які потребують додаткового або тимчасового захисту, закордонні українці).

Увага! У разі надання копії документа, оформленого іноземною мовою, слід також додати його переклад українською мовою, завірений нотаріально.

Сформувати заяву-реєстраційну картку Ви можете самостійно, скориставшись програмою створення заяви-реєстраційної картки особи, яка виявила бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2014 році (далі – Програма), розміщеною на веб-сайті Івано-Франківського РЦОЯО.

Увага! На копіях документів, що надаються для реєстрації, напишіть «Згідно з оригіналом» (без лапок), поставте особистий підпис і зазначте власне прізвище, ініціали та дату засвідчення копії.

Особи, які проживають або навчаються за кордоном, у процесі роботи з Програмою, повинні зазначити адресу в Україні, на яку буде надіслано Сертифікат і запрошення-перепустку для участі в зовнішньому оцінюванні. Розподіл абітурієнтів між пунктами тестування буде здійснено з урахуванням цієї адреси.

Якщо можливості вказати таку адресу немає, то потрібно зазначити адресу ІФРЦОЯО, на території обслуговування якого особа бажає проходити зовнішнє оцінювання. У цьому регіональному центрі можна буде отримати Сертифікат і запрошення-перепустку для участі в зовнішньому оцінюванні. Бажано також вказати електронну адресу, на яку буде надіслано повідомлення про наслідки реєстрації. Це потрібно зробити в правому нижньому куті заяви-реєстраційної картки, над місцем, відведеним для наклеювання фотокартки.

Увага! Якщо Ви навчаєтеся за кордоном у 2014 році (є випускником закордонного навчального закладу, учасником міжнародної програми з обміну тощо) і не можете скласти тести у встановлені терміни, то маєте право пройти зовнішнє оцінювання під час додаткової сесії, що відбудеться 4 – 11 липня.

Упродовж додаткової сесії Ви зможете скласти тести з усіх вибраних предметів або тільки з тих, із яких не маєте можливості пройти тестування під час основної сесії. Для цього разом із документами, необхідними для реєстрації, також надішліть:

 • заяву на ім’я директора регіонального центру щодо надання можливості скласти тест (-и) з певного (-их) предмета (-ів) під час додаткової сесії де вкажіть причину, що унеможливлює участь в основній сесії;
 • документ, що підтверджує факт навчання за кордоном (крім випускників закордонного навчального закладу).

4. Надішліть не пізніше 5 березня на адресу Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти реєстраційні документи. Пересилку документів бажано здійснити цінним листом із описом вкладення або рекомендованим листом.

Особі, яка зареєстрована для проходження зовнішнього оцінювання, буде надіслано рекомендованим листом такі документи:

1)    Сертифікат;

2)    реєстраційну картку абітурієнта;

3)    інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2014 рік»;

4)    повідомлення про створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього оцінювання (особам, які надали відповідний висновок закладу охорони здоров’я).

Пам’ятайте, що Ви не будете зареєстровані для проходження зовнішнього оцінювання, якщо:

1)    надішлете не всі документи, необхідні для здійснення реєстрації;

2)    неналежно оформите документ (-и), необхідний (-і) для реєстрації;

3)    зазначите в заяві-реєстраційній картці недостовірні дані;

4)    подасте заяву пізніше встановленого терміну (визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті).

Про факт відмови в реєстрації для проходження зовнішнього оцінювання Вам буде надіслано відповідне повідомлення.

Отримавши повідомлення про відмову в реєстрації,  усуньте причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, та надішліть повторно реєстраційні документи до  регіонального центру.

Якщо протягом трьох тижнів з моменту відправлення реєстраційних документів Ви не отримали СЕРТИФІКАТ або лист з відмовою в реєстрації, зверніться до Івано-Франківського РЦОЯО за телефоном інформаційної підтримки (034)275-09-75.

У разі необхідності внесення змін до переліку предметів або персональних даних, пройдіть реєстрацію повторно, надіславши до регіонального центру необхідні документи та раніше отриманий Сертифікат 2014 року.

Зміни до реєстраційних даних можна вносити лише до 19 березня (дата подання визначається за поштовим штемпелем).

 


Пробне незалежне оцінювання

 

Крім того, звертаємо вашу увагу на те, що ПРОБНЕ зовнішнє незалежне оцінювання у 2014 році буде проводитися:

22 березня 2014 року  – з української мови і літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії, однієї з іноземних мов (за вибором): англійської, німецької, французької або іспанської;

29 березня 2014 року – з математики, історії України, біології, географії, світової літератури.

    

        Пробне тестування дає можливість:

·  ознайомитися з правилами проведення зовнішнього незалежного оцінювання;

·  підготуватися психологічно до проходження зовнішнього незалежного оцінювання;

·  ознайомитися з форматами тестових зошитів;

·  орієнтуватися в різних формах тестових завдань;

·  розрахувати час на виконання частин тестового зошита;

·  потренуватися в заповненні бланків відповідей типу А і Б;

·  отримати результат за шкалою 100-200 балів.

 

Бажаємо успіхів!

 

Методист РМК

Диякон О.М /2-23-65/